Komplexní servisní systém s inteligentní známkou

Protect6 je unikátní a komplexní systém, jehož prostřednictvím můžete mít neustále na dosah správu vašich produktů přímo ve vašem notebooku, tabletu nebo telefonu. Systém Protect6 Vám umožňuje pracovat s vašimi produkty v případě krádeže, servisních zásahů, poruch, pojištění a s mnoho dalšími skutečnostmi, které mohou v průběhu používání nastat.

Ochraňte svůj majetek před krádeží

Umístěním inteligentní známky na produkt můžete předcházet krádeži. Zaregistrováním do systému Protect6 dostanete svůj majetek do celoevropské databáze. Poté, co někdo přes aplikaci načte známku vašeho ukradeného produktu, obdržíte e-mail s GPS souřadnicemi.

QR kód, který je umístěn na známce je čitelný i když je 1/3 známky poškozena. I v případě, že by se podařilo zloději odstranit známku, produkt i nadále zůstává v celoevropské databázi. Policii následně můžete z aplikace poskytnout všechny údaje, které máte neustále po ruce. Protect6 předchází samozřejmě i variantě odtržení známky. Z tohoto důvodu bude v nejbližších měsících možné si k známce doobjednat i ochrannou fólii. Nezbytnou součástí je dohoda s výrobci, jejichž prostřednictvím lze na některé produkty vložit známku pod lak.

Popis vlastností

  • Kdykoliv prokážete vlastnictví svého majetku.
  • Chráníte svůj majetek před krádeží.
  • Záruční list a manuál máte po ruce 24/7.
  • V elektornické servisní knížce evidujete údržbu.
  • Jste ve spojení s prodejcem, který Vás zve na pravidelný servis.
  • Okamžitě nahlásíte servisu poruchu a objednáte náhradní díly.

Inteligentní známka a mobilní aplikace svým uživatelům nabízí několik užitečných funkcí. Všechny výhody, které díky Protect6 získáte, můžete ovládat prostřednictvím již zmíněné mobilní aplikace nebo pomocí webového rozhraní. Novou službou, kterou Protect6 nabízí všem svým klientům je pojištění kol prostřednictvím Evropské pojišťovny ERV s.r.o.. K inteligentní známce je možné si doobjednat individuální pojištění dle požadavků uživatelů.

Známka Protect6 a její aplikace

Známky Protect6 jsou také opatřeny speciálním patentovaným lepidlem, prostřednictvím kterého je dosažena minimální trhavost a maximální odolnost vůči vnějšímu poškození. Známku aplikujete na Vámi vybraný produkt, který chcete ochránit a registrací dostat do celoevropské databáze ukradených věcí. Známku nalepíte na odmaštění povrch, na dobře viditelné místo. Označením produktu můžete preventivně chránit svůj majetek před krádeží a maximálně zkomplikovat přeprodej.

Jak to funguje

První kroky s Protect6 jsou opravdu jednoduché. Stačí požádat prodejce o produkt ošetřen inteligentní známkou nebo koupit balíček Protect6. Známkou pak může uživatel označit jemu vybraný produkt, stáhnout aplikaci a následně využívat všech výhod, které systém nabízí. Protect6 slouží také jako prevence proti krádeži a umožňuje pomocí mobilní aplikace vedení servisní knížky, která o produktu obsahuje veškeré dokumenty a informace. Vytváří tak interaktivní databázi pro prodejce i výrobce. Systém je navíc propojený s celoevropskou databází kradených věcí, která je dostupná všem díky technologii QR kódů. Mobilní aplikace je zdarma ke stažení na AppStore nebo GooglePlay.

Mobilní aplikace

Od konce minulého roku projekt přinesl svým uživatelům, ale také partnerům, nový propracovaný systém. Součástí této revitalizace je zcela nová mobilní aplikace, která je uživatelsky mnohem přívětivější než předchozí verze. Pro všechny je dostupná zcela zdarma. Stačí si ji jen stáhnout prostřednictvím Google Play nebo Apple AppStore. V budoucnu je plánováno zpřístupnit aplikaci i pro uživatele Windows Phone.

Technická specifikace

Standardní známka

Tato ochranná známka je speciálně vyrobena z polykarbonátu, který je vysoce odolný vůči odstránění nebo klimatickým podmínkám.

299 Kč
Materiál

Polykarbonát

Rozměr

30 x 48 mm

Hmotnost

0,05 g

Způsob načítání

QR kód

Dostupné barevné provedení

NFC známka

NFC známka je vyrobena z polykarbonátu. Navíc v sobě ukrýva čip, prostřednictvím kterého můžete načíst všechny potřebné informace.

349 Kč
Materiál

Polykarbonát

Rozměr

30 x 48 mm

Hmotnost

0,10 g

Způsob načítání

QR kód + NFC

Dostupné barevné provedení

Koupit známku

Standardní známka

Barva

Počet kusů

Cena celkem

299
*Cena poštovného je 50 Kč.